Zaznacz stronę

OFERTA

 

 

nasza oferta

Firma Rabiega

Oferuje szeroki wybór kamieni naturalnych takich jak marmur, granit, onyx i trawertyn. Nasze kamienie dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz w wielu formatach.

Wykorzystując różnorodne zalety kamienia naturalnego proponujemy wiele zastosowań materiału w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

Duża wytrzymałość na ścieranie i odporność na warunki atmosferyczne granitu daje nam niezliczone możliwości zastosowania w aranżacji elementów zewnętrznych, jak również doskonale sprawdza się w formie blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów, posadzek, elewacji. Wykorzystując delikatność i niepowtarzalność marmuru możemy wykonać luksusowe łazienki, elementy dekoracyjne, kominki oraz wewnętrzne parapety. Najbardziej ekskluzywny onyx w połączeniu ze światłem przeobrazi się w unikatowy obraz.

OFERTA

Oferujemy szeroki wybór kamieni naturalnych

Marmur

Ten typ skały powstał w wyniku przeobrażeń skał wapiennych. Marmur to bardzo cenny kamień dekoracyjny i budowlany. Występuje w różnych barwach: biały, kremowy, czerwony, aż po odcienie czerni.

Onyks

To odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, przemiennie białej i czarnej. W kamieniarstwie pod nazwą onyx znajdują się laminowane skały wapienne zbudowane prawie wyłącznie z przezroczystego aragonitu lub kalcytu.

Granit

Granit jest skałą występującą pospolicie w skorupie ziemskiej. kamień naturalny, jest skałą magmową głębinową. W skład granitu wchodzą ortoklaz, plagioklaz, kwarc, mika czarna – biotyt oraz szereg inne minerały.

Trawertyn

Pod względem cech użytkowych i składu, skały te zaliczają się do grupy „marmurów”. Zawierają w sobie również minerały węglanowe, decydujące o ich mniejszej twardości oraz jednorodności struktur.

Konglomeraty kwarcowe

To nowoczesny materiał – wysokiej jakości konglomerat kwarcowy, który łączy w sobie naturalne materiały spajane ze sobą i obrabiane za pomocą najnowocześniejszych technologii. Materiał  składa się w 95% z naturalnych materiałów – głównie z kwarcu i granitu połączonego z 5% dodatków.

Płytki granitowe

Płytki  granitowe, sprowadzone z Indii, kalibrowane, mrozoodporne, nadają się do użytkowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Skontaktuj się z Nami

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK
08:00 – 17:00

SOBOTA
8:00 – 13:00

 

Zapraszamy do Kontaktu

tel. +48 601 – 767 – 649 / +48 62 782 – 49 – 67
e-mail: rabiega@pro.onet.pl